O nas

Witamy w naszych gościnnych progach i zapraszamy do spędzenia czasu  w miłej atmosferze. Nasz dom to nie tylko pokoje do wynajęcia i domowe jedzenie ale także klimat który tworzą ludzie. Podczas Państwa pobytu dołożymy wszelkich starań aby wspomnienia z uroków Kmiecikówki i okolicznych atrakcji sprawiły ze będziecie chcieli tu wracać.

Lokalizacja:

Nasze gospodarstwo położone jest w urokliwej okolicy w śród jezior i lasów Wielkopolski.  Z Poznania to tylko godzina drogi aby przenieść się w niecodzienność urokliwej przyrody okolic miedzy Śremem a Dolskiem.

Oferujemy:

Noclegi w dwóch, lokalizacjach – LUBIATÓWKO i TRABINEK, w nowych budynkach i  nowoczesnych pokojach wyposażonych we własne łazienki.
Smaczne posiłki domowej roboty.
Zapraszamy do korzystania z uroków naszego ogrodu, który jest dumą gospodyni oraz zarybionego jeziorka  nad którym zachody słońca na zawsze pozostają w pamięci.

 

LUBIATÓWKO

TRABINEK


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bro-tech/ftp/kmiecikowka.pl/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz