O NAS

Witamy w naszych gościnnych progach i zapraszamy do spędzenia czasu  w miłej atmosferze. Nasz dom to nie tylko pokoje do wynajęcia i domowe jedzenie ale także klimat który tworzą ludzie. Podczas Państwa pobytu dołożymy wszelkich starań aby wspomnienia z uroków Kmiecikówki i okolicznych atrakcji sprawiły ze będziecie chcieli tu wracać.

Lokalizacja:

Nasze gospodarstwo położone jest w urokliwej okolicy w śród jezior i lasów Wielkopolski.  Z Poznania to tylko godzina drogi aby przenieść się w niecodzienność urokliwej przyrody okolic miedzy Śremem a Dolskiem.

Oferujemy:

Noclegi w dwóch, nowych budynkach w  nowoczesnych pokojach wyposażonych we własne łazienki.

Smaczne posiłki domowej roboty.

Zapraszamy do korzystania z uroków naszego ogrodu, który jest dumą gospodyni oraz zarybionego jeziorka  nad którym zachody słońca na zawsze pozostają w pamięci.

 

Zapraszamy do naszych gościnnych domów.

LUBIATÓWKO


Zapraszamy do pobytu w pokojach gościnnych 4, 3 i 2 osobowych w budynku głównym oraz gościnnym domu w ogrodzie wyposazonym w jadalnie kuchnie, salę kominkową.

Tutaj proponujemy równiez zajecia w Zagrodzie Edukacyjnej.

fota4

LINK

TRĄBINEK


To miejsce położone tuz nad prywatnym, ogrodzonym jeziorem w którym proponujemy również pokoje 3 i 2 osobowe, oraz nocleg w eleganckim domu gościnnym

trabinek_4x4_____IMG_4960

LINK 

KONTAKT


Dane teleadresowe:

Agrokmiecik.
Trąbinek,
63-140 Dolsk

Dane kontaktowe:

Zofia Kmiecik
Email: agrokmiecik@poczta.onet.pl
Kom: +48 608 664 633
Tel: +48 61 28 25 680