Nasze gospodarstwo

  1. BUDYNEK GŁÓWNY

Nowy budynek  w bezpośredniej  bliskości wjazdu na posesję. Posiada 5 pokoi: 4 – trzy osobowe oraz  jeden dwuosobowy. Pokoje usytuowane na piętrze, każdy wyposażony w indywidualną łazienkę.  Centralne miejsce zajmuje duży living room – z aneksem, kuchennym dostępnym dla wszystkich gości.

  1. DOMEK RODZINNY

Samodzielny, wolnostojące domek przeznaczony dla rodzin lub grupki znajomych – wyposażony jest w otwarte duże pomieszczenia  zlokalizowane na  dwóch poziomach. Parter oferuje pokój dzienny z kominkiem, jadalnią  oraz aneksem kuchennym. Na parterze także   znajdują się łazienki.

Piętro domku oferuje sypialnie dla 5 osób.

Luksusowo wyposażone pomieszczenia zapewniają  idealne warunki do dłuższych pobytów i pełnego odpoczynku.

  1. OGRÓD

Do Państwa dyspozycji, dla miłego spędzenia czasu i odpoczynku od zgiełku dnia codziennego pozostawiamy ogromną przestrzeń za domami, ograniczona z jednej strony prywatnym jeziorkiem  i jeziorem Trąbinek, z drugiej, piękne skomponowanymi kamiennymi tarasami, obsadzonymi mnogością roślin, drzew, krzewów i kwiatów. Duży trawnik, piękne słoneczniki czy kępy cudownie pachnącej lawendy – sprawiają , że czujemy się tu jak w prowansalskich czy toskańskich klimatach.